Nenašli ste požadovaný materiál alebo máte záujem o ďalšie objemové zľavy? Potrebujete poradiť alebo máte špeciálnu otázku?
Vyžiadajte si našu cenovú ponuku na stavebný materiál
Máte cenovú ponuku? Dojednáme za Vás nižšiu cenu!

Aktuality / Novinky na portáli

 

Energetický certifikát

27.6.2016

Predávate, kolaudujete alebo prenajímate vašu stavbu? Nenechávajte to na náhodu, ale využite túto službu.

Dodržte zákon 555/2005 Z.z. a dajte si vypracovať energetický certifikát:

a) pri kolaudácií ­ pre novostavby alebo pre rekonštrukcie budovy

b) pri predaji budovy ­ energetický certifikát musí odovzdať predávajúci kupujúcemu

c) pri prenájme budovy ­ majiteľ budovy musí odovzdať kópiu energetického certifikátu prenajímateľovi

 

 

 

Minerálne vaty ISOVER až so 40% zľavou!

Minerálne vaty ISOVER až so 40% zľavou!

20.5.2015

Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku - minerálne vaty značky ISOVER z našej aktuálnej ponuky si v tomto období môžete zakúpiť až so 40% zľavou! Ak sa potrebujete poradiť pri výbere materiálu alebo výpočte množstva, kontaktujte nás na našej infolinke. Radi vám v tom pomôžeme.

Výhodná akcia na YTONG !

Výhodná akcia na YTONG !

7.10.2013

Chystáte sa stavať dom a váhate, aký materiál použiť na hrubú stavbu? Práve pre Vás tu máme akciu na pórobetón Ytong až do 35% ! Práca s týmto materiálom je jednoduchá,presná a rýchla, čo sa odzrkadlí aj na cene práce. Stavajte efektívne s tvárnicami Ytong!

Minerálne vaty za výhodné ceny!

Minerálne vaty za výhodné ceny!

7.10.2013

V októbri vám prinášame akciu na minerálne vaty, výhodnejšie až o 45% si môžete zakúpiť minerálne vlny od Knauf-u a 30% zľavy vám ponúkame na mineralné vaty ursa silver.

Akcia na ďalšie vybrané produkty stavebnej chémie

Akcia na ďalšie vybrané produkty stavebnej chémie

2.7.2013

Vážení zákazníci,
v období od 03.07.2013 - 16.07.2013 sme pre Vás znížili cenu vybraných výrobkov z príslušenstva stavebnej chémie : Tytan Professional tenkovrstvové lepidlo a TYTAN Professional Univerzálny silikón (pri nákupe nad 60 eur).

 

Akcia na vybrané produkty stavebnej chémie

Akcia na vybrané produkty stavebnej chémie

26.6.2013

Od 26.06.2013 - 09.07. 2013 pridávame akciu na ďalšie produkty stavebnej chémie TYTAN Professional Fix&Seal MS Polymér Crystal a TYTAN Professional O2 STD PU pena trubičková(pri nákupe nad 60 eur).

Pri nákupe nad 100 eur automaticky získate čistič zdarma pre pu peny TYTAN Professional Čistič PU pien SOFT alebo pre silikóny TYTAN Professional Odstraňovač silikónu

RÝCHLE, EFEKTÍVNE, ÚSPORNÉ - TYTAN STYRO 753

RÝCHLE, EFEKTÍVNE, ÚSPORNÉ - TYTAN STYRO 753

3.6.2013

Rozhodli ste sa zatepľovať? Je dôležité mať na zreteli niekoľko hlavných a dôležitých faktorov. Čím chceme zatepľovať?  Ako budeme zatepľovať? V dnešnej dobe sa ponúka možnosť zatepľovania minerálnou vatou alebo doskami z polystyrénu EPS.
K zatepľovaniu potrebujeme kvalitné lepidlo. Na trhu sa najčastejšie stretávame so suchými lepidlami v papierových vreckách. No na ich prípravu potrebujeme aj iné materiály alebo pracovné prostriedky, bez ktorých by nebolo možné lepidlo používať.

Lepidlo je suchý (práškový) materiál a na jeho prípravu je potrebná:

 • voda
 • elektrické miešadlo
 • náradie na nanášanie lepidla
 • prívod elektriny
 • a nádoba na rozmiešanie

 

Na zateplenie štandardného domu je potrebná 1 paleta (1050kg) suchého lepidla. Celková príprava zaberie veľké množstvo času.
Prevoz, vyloženie ale aj uskladnenie takéhoto množstva môže byť niekedy problém.
Moderné technológie majú uľahčovať prácu, skracovať pracovný čas a ich výhodou je tiež širokospektrálne využitie.

TYTAN STYRO 753 - novinka na trhu

Špeciálne vyvinuté za účelom lepenia a montáže ľahkých izolačných materiálov, predovšetkým expandovaného polystyrénu alebo dekoratívnych prvkov z polystyrénu.
Vyniká svojou flexibilitou, dokonalou fixáciou a rozmerovou stabilitou. Používaním Tytan Styro 753 ušetríme čas aj peniaze. Výrazne znižuje nároky na logistiku a uskladnenie materiálu. Vlastná technická certifikácia dokazuje, že sa môže používať ako nezávislý certifikovaný produkt.
Dodávku na trh zabezpečuje popredná svetová firma SELENA, ktorá má vlastnú výrobňu pien, tmelov a lepidiel. Na ich výrobu využíva vlastnú najnovšiu výrobnú technológiu, vývojové laboratóriá a produkčné oddelenia.
Práca s lepidlom Tytan Styro 753 je:

 • 3x pevnejšia
 • 7x jednoduchšia 
 • 5x rýchlejšia

 

Práca je omnoho jednoduchšia ako s klasickým lepidlom, a to už len v príprave na samotné zateplenie.

 • je potrebná aplikačná pištoľ so závitom. Dôležité je dôkladne pretrepať obsah a nastaviť aretačnou skrutkou požadované množstvo.
 • aplikácia je jednoduchá a časovo nenáročná. Pištoľou sa Tytan Styro 753 nanesie na polystyrénovú dosku v hrúbke 3-4 cm po obvode a 2-4 cm od hrany dosky. Jeden pás sa aplikuje do strednej časti rovnobežne s ďalšou stranou.
 • 24 kusov Tytan Styro 753 nahradia 1 paletu suchého lepidla.
 • nosnosť aplikovaného lepidla na dosku je v porovnaní s Tytan Styro 753 omnoho vyššia. Doska s klasickým lepidlom váži asi 3,3 kg a doska s Tytan Styro 753 len 0,80kg a k aplikácii nepotrebujete žiadne iné pracovné náradie.

 

Lepenie Tytanom Styro 753:

Aj keď pri výrobe boli použité najmodernejšie výrobné technológie je potrebné dodržiavať pracovné postupy.
Základné postupy pri začatí zatepľovania:

 • podklad má byť suchý, rovný a zbavený mechanických nečistôt
 • pri znečistenej stene je potrebná penetrácia
 • skôr ako začneme, ukotvíme štartovacie lišty
 • pre ideálnu výdatnosť penového lepidla je vhodná izbová teplota 
 • jedným balením polyuretánového lepidla zaizolujeme až 10m2 
 • dosku priložiť k stene najneskôr do 2 minút a ľahko pritlačiť k podkladu
 • rovinnosť je nutné korigovať do 15 minút od nalepenia 
 • prípadné medzery medzi doskami vyplníme lepidlom a po vytvrdnutí orežeme nožom
 • po dvoch hodinách môžeme dosky brúsiť a kotviť

 

 

Odvoz nepaletovaného materiálu až k Vám na stavbu

Odvoz nepaletovaného materiálu až k Vám na stavbu

15.4.2013

Do 30.4.2013 Vám ponúkame závoz nepaletovaného materiálu na východnom Slovensku až k Vám na stavbu. Tento tovar si môžete objednať na dobierku, jej cenu Vám vypočítame vopred a nikdy nepresiahne 20 eur.

Strešná krytina za výhodné ceny !

Strešná krytina za výhodné ceny !

11.4.2013

V období od 1. do 30.4. 2013 sme pre vás pripravili akciu na strešnú krytinu Mediterran, kde vám ponúkame pri vybraných produktoch až 40 % zľavy.

Pravidlá akcie:
Posledný termín na vývoz tovaru : najneskôr do 31.05.2013
Spôsob platby: podľa dohodnutých zmluvných podmienok

 

Vyhodnotenie facebookovej súťaže

Vyhodnotenie facebookovej súťaže

14.1.2013

A máme tu výhercu! Dňa 10.1.2013 sa uskutočnilo žrebovanie o hlavnú cenu v našej facebookovej súťaži o „Návrh a realizáciu osvetlenia kuchyne modernými LED diódovými svetlami v hodnote 300E od KSW Slovakia, s.r.o. ". Vyžrebovaným výhercom sa stala Gabriela Pupa Salajová Papcunová, ktorá 25.11.2012 zdieľala súťaž na svojej nástenke na facebooku.

viac informácií

 

Súťaž !

Súťaž !

22.11.2012

Pre fanúšikov našej facebookovej stránky sme pripravili súťaž o super cenu: "Návrh a realizáciu osvetlenia kuchyne modernými LED diódovými svetlami v hodnote 300E od KSW Slovakia, s.r.o." , stačí súťaž zdieľať na svojej nástenke a ste automaticky zaradení do súťaže, neváhajte - vyhrať môže ktokoľvek z Vás :-)
 Viac informácií

Akcia JESEŠ‡ 2012

Akcia JESEŠ‡ 2012

1.10.2012

Vážení zákazníci,
dovoľujeme si Vás informovať o predajnej akcii "JESEŠ‡ 2012"
Počas tejto akcie platnej pre objednávky zadané od 12.9.2012 až do 31.10.2012, Vám ako obchodný partner spoločnosti Wienerberger slovenské tehelne spol. s r.o. poskytneme na akciové produkty systému POROTHERM Profi výnimočnú zľavu 40%

Manažment zdrojov stavby

Manažment zdrojov stavby

24.9.2012

Keď sme preberali onlinestavebniny.sk pod svoje krídla, robili sme to s vedomím, že trh sa mení a že zákazníci potrebujú viac ako len kúpiť materiál lacno. Zmeny na trhu prebehli aj v odberateľsko-dodávateľskej časti a teda mnohí pochopili, že nízka cena v sebe už však nemôže zahŕňať doterajšie služby a tak sa dnes vytratilo poradenstvo, spoľahlivá logistika a najmä komplexné zabezpečenie dodávok potrebného materiálu.

Preto prichádzame s produktom, ktorý umožní vrátiť sa k službám, ktoré sú potrebné preto, aby ste mohli svoju stavbu realizovať správne a včas. Chceme využiť naše dlhoročné skúsenosti v oblasti výstavby a zúžitkovať ich v prospech zákazníka. Prečítajte si viac o tomto produkte a pridajte sa k tým, ktorí ušetria čas, peniaze, nervy a riziko zo zlej realizácie domu, ktorý sa má stať Vašim domovom na celý život.

 

Marmolit v MAXIakcii

Marmolit v MAXIakcii

26.6.2012

Važení zákazníci,

od 26.6.2012 do 1.8.2012 Vám prinášame postupne akcie na všetky druhy marmolitov, aby ste si mohli vybrať nie len zo želaných odtieňov, ale aj značiek a dokončiť si tak svoje domy k svojej spokonosti.

BAUMIT MosaicTop marmolit (zľava až do 30%, alebo podľa odberu individuálne aj viac). Pozrite si akciovýtovar a ušetrite za top kvalitu.

 

WEBER Terranova dekoratívne omietky a marmolity (zľava až do 30%, alebo podľa odberu individuálne aj viac). Pozrite si akciové produkty a ušetríte za značkové produkty.

JUBIZOL KULIRPLAST marmolit (zľava až do 30%, alebo podľa odberu individuálne aj viac). Pozrite si akciové marmolity a získajte najlepšiu cenu na m2.

 

 

Plastové okná za super ceny

Plastové okná za super ceny

4.4.2012

Hneď na úvod nášho prevádzkovania tradičnej značky onlinestavebniny.sk sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku kvalitných plastových okien v akciových cenách. Nákupom týchto okien získate práve teraz bezkonkurnčný pomer cena/kvalita. V prípade Vášho záujmo o okná zatiaľ prosím využite infolinku a zalite nám Váš dopyt (v podobe výpisu okien (rozmery a otváranie) alebo kópie projektu). K oknám Vám vieme ponúknuť aj kvalitné príslušenstvo a samozrejme montáž našou spoločnosťou, ktorá má s osdzovaním okien dlhoročné skúsenosti. Tešíme sa na Vaše dopyty.

Nový prevádzkovateľ www.onlinestavebniny.sk

Nový prevádzkovateľ www.onlinestavebniny.sk

2.4.2012

Vážení zákazníci,

dnešný deň naša spoločnosť začala prevádzkovať internetový obchod www.onlinestavebniny.sk. Sme radi, že môžeme prevziať značku druhých najväčších online stavebnín a zároveň značku jedných z prvých skutočne internetových obchodv na predaj stavebného materiálu. Verím, že heslo, ktoré sme si zvolili na náš začiatok bude pre každého z Vás uľahčením nákupu stavebného materiálu a jeho logistiky a teda, že sa Vám bude stavať Vaše domy ľahšie.

 

osvedčená tradičná značka, nový zákaznícky servis

Energetický certifikát

27.6.2016 Predávate, kolaudujete alebo prenajímate vašu stavbu? Nenechávajte to na náhodu, ale využite túto službu. Dodržte zákon 555/2005 Z.z. a dajte si vypracovať energetický certifikát: a) pri kolaudácií ­ pre novostavby alebo pre rekonštrukcie budovy b) pri... viac

Minerálne vaty ISOVER až so 40% zľavou!

20.5.2015 Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku - minerálne vaty značky ISOVER z našej aktuálnej ponuky si v tomto období môžete zakúpiť až so 40% zľavou! Ak sa potrebujete poradiť pri výbere materiálu alebo výpočte množstva, kontaktujte nás na našej... viac

Výhodná akcia na YTONG !

7.10.2013 Chystáte sa stavať dom a váhate, aký materiál použiť na hrubú stavbu? Práve pre Vás tu máme akciu na pórobetón Ytong až do 35% ! Práca s týmto materiálom je jednoduchá,presná a rýchla, čo sa odzrkadlí aj na cene práce.... viac
Partneri